O autorze
Informatyk z duszą automaniaka zarażonego miłością do fotografii.. Samochód to dla mnie coś więcej niż kawałek pomalowanej blachy obutej w cztery koła. Pasja, odkrywanie nieodkrytego, dostrzeganie czegoś niewidocznego na pierwszy rzut oka i ten dreszcz emocji. Właśnie to mnie nakręca i sprawia, że z pozoru bezduszne auto może okazać się nad wyraz inspirującym i pasjonującym przedmiotem

KAC - Kaczor w Californii

Kampery oraz auta o zdecydowanie turystycznym przeznaczeniu kojarzą się jednoznacznie z wakacjami oraz długimi podróżami. W nieco mniej wakacyjnej scenerii i przy zdecydowanie innej temperaturze panującej na zewnątrz w moje ręce wpadł Volkswagen California w wersji Beach.

Nie ukrywam, że końcówka listopada nie jest najlepszym okresem do przetestowania w naszym klimacie Volkswagena Californi. Skromne temperatury panujące na zewnątrz, zdecydowany brak słońca na niebie oraz wiejący wiatr skutecznie zniechęcają do biwakowania. Pomimo tego nie poddałem się i sprawdziłem co do zaoferowania ma Volkswagen California. Zapraszam do obejrzenia mojego filmiku.

Zachęcam również do subskrybowania mojego kanału oraz odwiedzania mojejgo profilu na Facebooku.

Kaczor,
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...