O autorze
Informatyk z duszą automaniaka zarażonego miłością do fotografii.. Samochód to dla mnie coś więcej niż kawałek pomalowanej blachy obutej w cztery koła. Pasja, odkrywanie nieodkrytego, dostrzeganie czegoś niewidocznego na pierwszy rzut oka i ten dreszcz emocji. Właśnie to mnie nakręca i sprawia, że z pozoru bezduszne auto może okazać się nad wyraz inspirującym i pasjonującym przedmiotem

KAC - Kaczor And Cars

Kaczor And Cars
Kaczor And Cars
Interesujesz się motoryzacją? Lubisz nowinki motoryzacyjne, testy samochodów oraz ciekawości ze świata czterech kółek? Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią twierdząco, zapraszam Cię na mój kanał!

Zdaję sobie sprawę, żę motoryzacyjnych kanałów na "jutubie" jest całe mnóstwo. Ja jednak nie zamierzam nikogo dublować i naśladować. Chcę skupić się w głównej mierze na iterakcji z Wami. Wy zadajecie pytania i komentujecie, a ja nagrywam i odpowiadam. Zasady są proste i przejrzyste. Zero przynudzania, zero cytatów z folderów reklamowych i zero sztampowej merytoryki. Pełen luz, nieszablonowość i brak scenariusza. Zapraszam!

Początki bywają trudne :)


Kilka słów wstępu:


Uwaga Konkurs!


Pozdrawiam
Paweł Kaczor
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...