O autorze
Informatyk z duszą automaniaka zarażonego miłością do fotografii.. Samochód to dla mnie coś więcej niż kawałek pomalowanej blachy obutej w cztery koła. Pasja, odkrywanie nieodkrytego, dostrzeganie czegoś niewidocznego na pierwszy rzut oka i ten dreszcz emocji. Właśnie to mnie nakręca i sprawia, że z pozoru bezduszne auto może okazać się nad wyraz inspirującym i pasjonującym przedmiotem

KAC - Kaczor w Californii

Kampery oraz auta o zdecydowanie turystycznym przeznaczeniu kojarzą się jednoznacznie z wakacjami oraz długimi podróżami. W nieco mniej wakacyjnej scenerii i przy zdecydowanie innej temperaturze panującej na zewnątrz w moje ręce wpadł Volkswagen California w wersji Beach.

Nie ukrywam, że końcówka listopada nie jest najlepszym okresem do przetestowania w naszym klimacie Volkswagena Californi. Skromne temperatury panujące na zewnątrz, zdecydowany brak słońca na niebie oraz wiejący wiatr skutecznie zniechęcają do biwakowania. Pomimo tego nie poddałem się i sprawdziłem co do zaoferowania ma Volkswagen California. Zapraszam do obejrzenia mojego filmiku.

Zachęcam również do subskrybowania mojego kanału oraz odwiedzania mojejgo profilu na Facebooku.

Kaczor,
Trwa ładowanie komentarzy...